Radosław Siałkowski

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i kompleksowo . Staram się przeprowadzić bardzo szczegółowy wywiad, w celu uzyskania informacji o stanie zdrowia, trybie życia, nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, dostępności wolnego czasu oraz poznania jego preferencji żywieniowych. Im lepiej poznam pacjenta tym łatwiej będzie mi mu pomóc. Zebrane informacje posłużą mi do ułożenia indywidualnego planu żywieniowego, a w przypadku sportowców dodatkowo niezbędnej suplementacji. W celu zapewnienia kompleksowości moich usług, współpracuję z – lekarzami o specjalizacji: endokrynologii, kardiologii, psychiatrii, medycyny sportowej, medycy estetycznej i dermatologii, psychologami, kosmetologami, rehabilitantami oraz z trenerami prowadzącymi kadrę narodową.

 

Wykształcenie

Ukończyłem wyższe studia na kierunku Dietetyka o specjalności dietetyk kliniczny i sportowy. Jestem również absolwentem Uniwersytetu Morskiego w Gdyni na kierunku Towaroznawstwo Spożywcze, z tytułem magistra.

 

Wykształcenie to jedno, wieloletnie doświadczenie – drugie, stale poszerzana wiedza podczas rozmaitych konferencji naukowych, warsztatach i szkoleniach – trzecie. Gdybym jednak sam nie miał na koncie 20 utraconych kilogramów, ciężko byłoby mi zrozumieć potrzeby i problemy osób, które przychodzą do mnie by schudnąć. Pracę jako dietetyk traktuję jako coś więcej niż pasję. Jako misję. Udało mi się zrzucić kilogramy, wiem jak to się robi, więc czuję się zobowiązany pomagać innym w osiąganiu wymarzonej wagi, kondycji i zdrowia.

 

• Sieć placówek „Przyjazny dietetyk”

Chęć dzielenia się swoją wiedzą i pomocy innym przełożyła się na stworzenie w 2010 roku sieci placówek poradnictwa dietetycznego „Przyjazny Dietetyk”. Przez lata działalności wypracowaliśmy skuteczne metody terapeutyczne. Nasi pacjenci łącznie zrzucili tysiące kilogramów. Specjalizujemy się nie tylko w odchudzaniu, ale także prowadzeniu dietetycznym sportowców oraz osoby borykające się z rozmaitymi chorobami.

 
Radosław Siałkowski - ZnanyLekarz.pl